Sale!

Kadaka väekee hundiluu ja tiigrisilm

Original price was: €77.00.Current price is: €66.00.

Kadaka väekee hundiluu, merevaigu ja tiigrisilmaga

Kee pikkus on 82cm, mis sisaldab kadaka lõhnavaid pärle, 6 pisemat tiigrisilma helmest, 4 merevaigu klibu ja 5 hundiluu juppi. Sealhulgas suurem hundiluust ripats 5cm. Pakin kee linase kotikese sisse, mis tuleb ehtega kaasa.

Tõenäoliselt tead juba, et kadaka puidust valmistatud ehted kannavad endas suurt väge.
Kadaka energia on maagiline, puhastav, kaitsev ja vaimselt tervendav. Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest. Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused, meelitades ligi head ja positiivset energiat.

Meie esivanemad valmistasid just kadakast toitude jaoks igasuguseid pütte-nõusid ning toidupaladele aluseid, lusikaid.

HARILIK KADAKAS (Juniperus communis)
Planeet: Marss Saturn Element: Tuli Meesenergia kandja
· Maagilised omadused: puhastav, kaitsev, tervendab vaimselt, meeliülendav, manifesteerimine, valgustumine, sisemine nägemus, siirus, peatab needused, uued algused, stressist vabanemine,
· Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest.
· Kasutatakse puhastuse ja õnnistamise rituaalides
· Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused
· Meelitab ligi head ja positiivset energiat.
· Sümboliseerib õnne ja kaitset

Hunt (Canis lupus) Tema sõnum: Hundi tarkus on lihtne – see mida teed, on see mida saad tagasi. Näit. kui valid hirmu, hirm tuleb tagasi, kui valid armastuse, tuleb armastus tagasi, kui valid teisi aidata, saad ise abi teistelt…

Harjuta, praktiseeri maailma tarkust. Minu kingitus sulle on saada tagasi see, mille oled andnud maailmale. Et saada see armastus, mida ihaldad – armasta end ja teisi, et saada see hinnang mida vajad – hinda iseennast ja teisi.

Tõelist hundikultust – jumaldavat austamist, nagu seda on esinenud mõne teise rahva (peamiselt loodusrahvaste) usundeis, pole Eestis olnud. Mujal on see esmalt lähtunud hundist kui tootemloomast1 koos kõige sellest tulenevaga – loomast, keda ei tapetud ja kelle liha ei söödud, keda on toidetud ja kellele ohvreid toodud, kellele on austust avaldatud nii looma eluajal kui ka pärast tema surma; loomast, kellelt on loodetud abi ja kaitset igas elujuhtumis kuni uskumiseni, et tal oli osa jumala abilisena inimese loomisel, pidades teda saadikuks jumala juurde, pühaks loomaks. Eestlaste rahvausund ei kõnele hundi pidamisest tootemloomaks. Ometi tuleb tunnistada, et tegemist on metsloomaga, kellest jutustav rahvapärimus on kõige mitmekülgsem ja rikkalikum, jättes varju teised metsloomad, sealhulgas karu. Küti- ja kalastajakultuuris polnud hundil kaugeltki niisugust tähtsust kui maaviljeluse ja karjakasvatusega tegeleva rahva puhul. Meile tuntud pärimused hundist on välja kasvanud suures osas karjakasvatuse pinnalt, sest pidevalt karja ohustavaid hunte tuli oma kariloomadest eemal hoida. Nii reaalsete vahendite kui maagiavõtetega – taigade ja loitsudega. Hunt oli meie esivanemate silmis vääramatu loodusjõud, kellega tuli igapäevaelus arvestada ja keda tuli ka respekteerida. Nii võibki eestlaste hundipärimustes täheldada ühe olulise osana nende tõrjemaagiat koos eluõiguse tunnustamisega. Tähelepanu väärib tõrjemaagiliste loitsude üldine suunitlus: loitsusõnades ei taotleta hundi füüsilist hävitamist, vaid tema suunamist eemale oma karjast, kusagile mujale – sohu, laande, murdma pigem puid ja kive.
Merevaik
Põhiomadused:ilu, õnn, armastus, tervenemine, kaitse, tugevus, pinged
Merevaiguna olen sensuaalne, maagiline ja magnetiline kivi, suurendades sinus ilu ja üldist ligitõmbavust. Kiirgan soojust, aitan ligi meelitada armastust ja nauditavaid tegevusi. Loodusliku antibiootikumina olen võimas tervenduskivi. Toetan viljakust, seksuaalsust ja pikaealisust.
Tiigrisilm on 2022a kaitsev õnnekristall. mõjub enim lõvidele, kaksikutele ja sõnnidele. See toetab nende enesekindlust. Tiigrisilm suurendab füüsilist jõudu, energiat, teotahet, enesehinnangut ja -väärikust.
Ehe on valminud käsitööna Saaremaal, luud on jõudnud minuni koostöös imelise luukudujaga Hiiumaalt, Galder Oü.

OLE HOITUD JA KAITSTUD!

Out of stock

Categories: ,

Additional information

Materjal

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kadaka väekee hundiluu ja tiigrisilm”

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *