Jalaka puidust helmed/pärlid 100tk, 10-12mm

25.00

Jalaka puidust helmed/pärlid 100tk, suurus S, 10-12mm

Saaremaa jalakamaagia

Tõenäoliselt tead juba, et jalaka puidust valmistatud ehted kannavad endas suurt väge.

Jalaka naturaalne puit on pärit Eestist ja 100% looduslik. Selle tõttu on helmed/pärlid natukene eri suuruse, kuju ja värvitooniga.

HARILIK JALAKAS (Ulmus glabra)

Planeet: Merkuur, Saturn   Element: õhk, vesi   Naisenergia kandja

  • Maagilised omadused: Kaitse, armastus, tervendamine, tarkus, viljakus, vastupidavus, jõud, edu, ennustamine ja selgeltnägemine.
  • Teine tähendus on vajadus anda teed ja lasta loodusel kulgeda oma rada, ohverda selle nimel, mis sul on ja mis saaks olla.
  • Jalakas seisab allilma sissepääsu juuresolles sillaks elavate ja surnute vahel. See, mis sulle tuleb, on taeva poolt õnnistatud. Võib juhtuda, et kõik, mida pead tegema on oodata ja uskuda loodusesse.
  • Kreeka mütoloogias päästis kangelane Orpheus allilmast oma armastatud naise Eurydice, võludes seal kõiki oma harfimuusikaga. Seejärel tegi ta pausi, et esitada talle armastuslaulu ja sinna tekkis väidetavalt esimene jalakasalu.
  • Keldi mütoloogias seostati jalakapuidka Neil oli eriline side haldjarahvaga, päkapikkudega ja loodusvaimudega.  Puud valvasid matmiskünkaid, nende surnuid ja nendega seotud läbipääsu allmaailma.
  • Hoolimata jalaka seostest surma ja allilmaga, otsisid inimesed abi ja ravimeid tema poole pöördudes. Sisemist koort näriti või keedeti likööriks külmetuse ja kurguhaiguste raviks, keedetud koort kasutati ka põletushaavade raviks.

 

OLE HOITUD JA KAITSTUD!

4 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jalaka puidust helmed/pärlid 100tk, 10-12mm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga