Allahindlus!

Kadaka väekee karuluu ja tiigrisilm

Original price was: €77.00.Current price is: €66.00.

Kadaka väekee karuluu ja tiigrisilmaga

Kee pikkus on 86cm, mis sisaldab kadaka lõhnavaid pärle, 2 suuremat tiigrisilma helmest/6 tiigrisilma pisemat pärli ja 5 karuluu juppi. Sealhulgas suurem karuluust ripats 5cm.

Tõenäoliselt tead juba, et kadaka puidust valmistatud ehted kannavad endas suurt väge.
Kadaka energia on maagiline, puhastav, kaitsev ja vaimselt tervendav. Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest. Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused, meelitades ligi head ja positiivset energiat.

Meie esivanemad valmistasid just kadakast toitude jaoks igasuguseid pütte-nõusid ning toidupaladele aluseid, lusikaid.

HARILIK KADAKAS (Juniperus communis)
Planeet: Marss Saturn Element: Tuli Meesenergia kandja
· Maagilised omadused: puhastav, kaitsev, tervendab vaimselt, meeliülendav, manifesteerimine, valgustumine, sisemine nägemus, siirus, peatab needused, uued algused, stressist vabanemine,
· Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest.
· Kasutatakse puhastuse ja õnnistamise rituaalides
· Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused
· Meelitab ligi head ja positiivset energiat.
· Sümboliseerib õnne ja kaitset
KARU
Peaaegu kõigil maailma rahvastel on karuga eriline suhe. Mõnes riigis nimetatakse teda inimeste esivanemaks, teistes – inimeseks, kellest jumalate tahtest sai metsaline. Ühel või teisel viisil on karu ebatavaline olend, kellele on antud tundmatu maagia, jumalate abiline ja sõber.
Iidne legend Kwakiutli indiaanlaste kohta räägib värvikalt, kuidas mees karu pealt laskus. See räägib karu armastusest esimese inimese vastu Maa peal. Selle paari järeltulijad asustasid seejärel kogu Maa. Üks iidsetest slaavi legendidest räägib, et inimeste eelkäija oli libahunt.
Muistsete keltide sõdalased nimetasid karu ka oma kaugeks esivanemaks. Usuti, et see oli tema, kes andis oma “lastele” julguse, jõu ja halastamatuse. Iidsetel aegadel pälvis karu ka jumaliku jõu. Slaavlased uskusid, et jumal Veles on selle metsalise kuju ja karuputk on sissepääs allmaailma.
TÕELINE RAVITSEJA
Pikka aega usuti, et tundmatud maagilised jõud, mille inimesed karult pälvisid, kanti üle ka amulettidesse, mis olid valmistatud tema nahast, luudest, hammastest ja küünistest.
Karu küünist peeti kõige võimsamaks amuletiks. Ta suutis teispoolsuse kurjad vaimud majast eemale juhtida, aga ka müra tekitavale beebile rahu anda. Inimene, kes seda amuletti rinnal kannab, ei karda kurja silma ja kahju. Kogenud šamaanist saab karu küünisest võimas relv, mis on võimeline rändlevat elementi ohjeldama.
Legendi järgi olid karu hambad ka imeliste omadustega. Iidsetel aegadel riputati need beebi hälli kohale, nii et “omaniku” vaim kaitses last, kuni ta suutis enda eest seista. Lisaks pandi lauda seintesse karuputid ja kinnitati aialaudade vahele. Usuti, et nad ei luba vargaid peremehe hüvanguks ja kaitsevad vara mingil juhul.
Slaavlased uskusid, et kui vastsündinud laps lohistatakse tapetud karu lõualuude vahele, päästab see beebi kõigist haigustest.
Tiigrisilm on 2022a kaitsev õnnekristall. mõjub enim lõvidele, kaksikutele ja sõnnidele. See toetab nende enesekindlust. Tiigrisilm suurendab füüsilist jõudu, energiat, teotahet, enesehinnangut ja -väärikust.
Ehe on valminud käsitööna Saaremaal, luud on jõudnud minuni koostöös imelise luukudujaga Hiiumaalt, Galder Oü.

OLE HOITUD JA KAITSTUD!

1 laos

Kategooria:

Lisainfo

Materjal

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kadaka väekee karuluu ja tiigrisilm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga