Saare Kunksmooride Kool

Maagilisel, ürgsel, puhta loodusega Saaremaal asub üks pisike kool, mis kutsub, inspireerib ja innustab inimesi loodusega suhtlema ja loodustooteid oma käe ja väega valmistama.

Pakume erinevaid koolitusi, õpitube, kus “küpsevad” seebid, kehakoorijad, huulepalsamid, näokreemid, vannisoolad, lõhnakotid, teraapilised viljapadjad, puidust käevõrud, viirukid, taimetõlvikud ja taimeteed. Kasutame õpitubades ja  toodetes nii palju kohalikku toorainet ja materjali kui võimalik (mesilasvaha, muda, turvast, tudraõli, kanepiõli, ravimtaimi ja ürte). Kasutame seepidel ka poolvääriskivisid ehk kristalle ja salvides, kreemides merevaigupulbrit.

Soovime tuua looduse inimestele lähemale, et nad hakkaksid seda rohkem märkama, nautima, kasutama, hoidma ja armastama. Ja et kaasata rohkem huvilisi, pakume põnevaid ja lõhnavaid õpitube, koolitusi, laagreid, rituaale, taimeretki, loodusgiidimist ja muud toetavat loodusteraapiat.

Osaleja saab uue kogemuse, eheda elamuse ja palju näpunaiteid! Õpitoad, koolitused  ka kohale tulekuga ja erinevates keeltes (Est, Swe, Eng).

Loodust saab kogeda mitte ainult silmade vaid ka teiste meeltega. Looduse tunnetus tuleb läbi lõhnade, maitsete,  loodushäälte kuulatamise, katsumise ja füüsilise puudutuse. Tunnetus on looduse ja elu mõistmise alustala millele elu tervikuna baseerub. Looduse jälgimine ning tunnetamine toob meeleselgust keerulistes olukordades elus millest väljapääsu muidu on raske näha.

Ravimtaimede ning ürtide imeline aroom lukustab lahti igas inimeses ürgsed teadmised ja tajud ning leevendab stressi ja pinget nii meeles, vaimus kui kehas.

Viime sind taimerännakule Eesti niitudele ja aasadele või sügavatesse metsadesse kus saad oma peoga korjata Eesti väekaid ja tuntuid ravimtaimi. Just sinu korjatud taimed on need millest hiljem õpetame sind valmistama tervistavaid looduslikke tooteid mis panevad helisema nii sinu keha kui ka hinge.

Sa ei pea olema taimespetsialist, et meie üritustest osa võtta, sest meie tutvustame sulle taimi suurima rõõmuga ja toetame sind sellel meeliülendaval rännakul!

Anna endast märku, et koos areneda, õppida,  luua midagi uut ja maagilist!

Oled südamest oodatud! Palun anna oma osalemisesoovist märku!