KÜLLUSE RITUAALI komplekt

39.00

KÜLLUSE RITUAALI komplekt

Avab rahavood, tõmbab ligi tegevusi ja sündmusi, mis on seotud raha juurdevooluga. Tulevad uued kasumlikud projektid, rahakad kliendid ja palju muud! Suureneb küllusetunne ja võime raha vastu võtta.

Kombineerides rahaseebi, rahaküünla ja rahatee ühte võimsasse taimemaagial põhinevasse rituaali, on palju lihtsam hakata küllust tajuma ja ligitõmbama nii mõtetes kui tunnetes, kui püüdes hoiakuid muuta intellektuaalsel või ratsionaalsel tasandil. Raha on maailmas piiramatult ja see voolab erinevates suundades. Raharituaal aitab Sul lubada rahal voolata Sinu suunas ja seda vastu võtta. Sarnaselt nagu Sa võtad vastu energiat toidust ja samamoodi nagu Sa taastad energiat magades.

Mesilasvahast rahaküünla on valmistanud Venemaa taimemaag kolmest käsitsi
põimitud vaha. Selliselt moodustab selgem energiavoog, kolm iseseisvat tahti
tugevdavad omakorda rituaali ja loitsu võimsust. Küünlas sisalduvad taimed loovad
ja võimendavad valmistamisel lisatud ja eellaetud energiaid.
Rahaseebi on valmistanud Saaremaa Kunksmoor kasutades isekasvatatud taimi,
mis valmistavad keha ette raharituaaliks, aitavad ära pesta piiravad mõtted, tunded
ja hoiakud ning võtta küllus vastu rõõmu, kerguse ja hiilgusega.
Küllusetee on valmistanud eriliste vaimsete võimetega inimesed sotsiaaltöötajate
juhendamisel. Retsepti on teemeister valinud rahamaagiat külge tõmbavad taimed.

Kuidas külluse rituaali läbi viia?

1. Ettevalmistus:

Valmistu kasvava kuu ajal privaatseks paaritunniseks seansiks. Hoolitse selle eest, et teised ei viibiks samas ruumis ega segaks keskendumist. Lülita välja telefon jm segajad. Korrasta pesuruum, paiguta kõik raharituaaliga mitteseotud asjad kappidesse, puhasta tolmust ja mustusest pesuruumi pinnad, et need loovat meeleseisundit ei segaks. Kui on võimalik kasutada sauna, küta saun soojaks enda soovi järgi. Pane valmis rahaseep ja pesukäsn või –kinnas, ära teisi pesuvahendeid kasuta, teised lõhnad ja energiat võivad rituaali segada. Küünla põletamise ja teejoomise ruumis tekita ajutiselt kerge tuuletõmbus avades kaks vastastikust akent, et tuua õuest värsket õhku ja häid ioone. Võta sobiva suurusega metallmünt, et selle peale saaks küünla pärast asetada. Pane valmis vahendid rahuliku inspireeriva muusika mängimiseks ja tikud. Teekannu või tassi aseta 2 teelusikatäit teesegu, loputa veekeetja sisu ja vala sinna uus värske vesi. Eriti hea on kasutada allikavett, mida olete ise allikalt toonud.

2. Piiravate mõtete, tunnete ja hoiakute mahapesemine

Puhasta rahaseebiga hoolikalt kogu keha kasutades pesukinnast või käsna. Iga kehaosa pestes kujuta ette, kuidas must ja raharinglust piirav energiat läheb koos pesuveega kanalisatsiooni. Peale loputamist jääb alles avatud pooridega puhas keha, mis on valmis uut rahaenergiat vastu võtma. Kuivata pesust tulnud puhta rätikuga ja pane selga piisavalt riideid, et soe oleks olla.

3. Uue rahaenergiaga laadimine

Pane mängima rahulik inspireeriv ilma sõnadeta instrumentaalmuusika. Valmista veekeetjaga värske teevesi ja vala teetaimedele, kata kaane või väikse taldrikuga, et aroomid tees võimenduksid. Hea on enne keemaminemist veekeetja välja lülitada, siis on tee maitsed ehedamad. 80°C on paras. Maagilisel eesmärgil süüta küünal alati tikkudega. Aseta põlev küünal metallmündile. Rüüpa teekõrrega mõnusat külluseteed, istu mõnusasse kohta, sule silmad ja naudi enda ümber ja sees olevaid aroome ja inspireerivat muusikat.

• Unista suurelt ja just parajalt nii julgelt, et see tundub veidi hirmus. Kirjelda võimalikult konkreetselt ja detailselt enda soovi. Mida sa näed, mida kuuled, mis lõhnu ja emotsioone tunned? Missugune valgus paistab?
• Sisenda endasse usku, et saad elada enda järgi. Sa ei pea midagi kellelegi tõestama. Sa ei pea piirduma vähesega, et teised Sinu ümber tunneksid ennast mugavalt. Luba endale astuda varjust välja ja tunda tõeliselt, et Sa väärid kõike seda, mida soovid. Ütle endale mitmeid kordi „ma väärin kõike seda“, seni, kuni hakkad seda uskuma, süda hakkab põnevusest tugevamini lööma ja terve keha elavneb.
• Tunneta, kuidas kõik see, mida just soovisid, on realiseerunud. Sa juba elad sellist elu. Sul on kõik see küllus olemas. Kujuta ette, et ka kõik need detailid, mida enne kirjeldasid on realiseerunud. Tunneta, kui äge ja reaalne see kõik on. Piilu vahepeal küünlaleeki. Kui küünal pole veel lõpuni põlenud, siis mine tagasi unistama ja proovi vaadata kõike veel detailsemalt ja tugevamalt. Lase küünlal lõpuni põleda, mitte mingil juhul ära kustuta küünalt puhudes!!!
• Kui küünal on lõpuni põlenud ütle: „Kallis universum, ma olen südamest tänulik selle eest, mis mu elus on ja mis tuleb. Olgu see nii ja nii see on.“ Võta vahaga kaetud münt, millel küünal põles ja kanna seda oma rahakotis talismanina.
• Nüüd otsi endale mõnusat vaheldust, et ei hakkaks mõtlema, kuidas täpselt kõik see teostada, mida just ette kujutasid. Vaata mõnda lemmikseriaali, mõnusat filmi või mine liiguta väljas. Tee seda, mida aitab Sul mõtted mujal hoida, puhata. See hakkab avama Sulle ootamatuid võimalusi. Lase neil võimalustel ise Su juurde tulla ja kasuta neid edasiliikumiseks.

Komplektis on:

Maagiaküünal: 100% mesilasvahast valmistatud programmküünal, millesse on lisatud kaneeli, nelki, aedsalveid ning vürtsbasiilikut. Maagiaküünlad on ettearvamatud, ära kunagi jäta neid järelvalveta!
Rahaseep 80g: oliiviõli, kookosrasv, kastoorõli, eeterliku õlid (patšuli, nelk, kaneel, salvei), basiilik, nelk, kaneel, mänd, must münt.
Külluse tee 10-12g : piparmünt, õunmünt, aedmonarda, harilik saialill, pojeng, ebajasmiin ja kaneel.
Lusikakujulise roostevabast metallist teekõrrega saab teesegu tõsta tassi ja sealt mugavalt otse juua, puru tassis.

Laost otsas

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KÜLLUSE RITUAALI komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga