PUHASTUSE RITUAALI komplekt

39.00

PUHASTUSE RITUAALI komplekt

Aitab ära saata negatiivseid mõtteid, mälestusi ja tundeid. Värskendab ruume ja loob positiivset energiat.
Puhastusrituaali on traditsiooniliselt kasutatud enda tasakaalustamiseks ja hinge puhastamiseks.

Energeetiline puhastus on alati kõige esimene samm enne, kui te soovite oma elus teha muudatusi ja kui hakata tegelema arenguga või plaanide elluviimisega. See valmistab teid ja ruume ette uue vastuvõtmiseks. Vaimseks kasvamiseks. Viirukiga puhastusi tasub teha töö juures peale projekti lõppu, enne suure projekti algust, enne uue inimese tööle võtmist või enne uude kontorisse kolides. Tasub valida tööväline aeg, et ei oleks teisi inimesi, kes võiksid rääkimise või liikumisega puhastusrituaali läbiviimisele vahele segada. Puhastusrituaal ei pruugi olla ka kõigile mõistetav.

Kodus tasub teha energeetilist puhastust enne uude kohta sissekolimist, enne remonti, peale lemmiklooma või inimese lahkumist siit ilmast, peale suuremaid tülisid ja ka siis kui lihtsalt tunnete, et soovite uut energiat oma ellu. Tihedamalt tasub viirukit suitsutada pesuruumides, et seal mahapestud negatiivne energia ära saata.

Saaremaa kunksmoori poolt valmistatud kadaka-eukalüpti-roosi viirukiga suitsutamine on lugupidamise näitamine loodusele kõige eest, mis ta meile pakub. Saaremaa kadakaga vannisool aitab võimendada viiruki toimet. Lõõgastada ja energeetiliselt puhastada kausis jalgu või vannis kogu keha. Pesta maha negatiivsed mõtted, mälestused ja tunded ning saata need vee äravooluga loodusesse lahustuma. Tekib ruumi uuele värskemale olemisele. Vanni seanss aitab vabaneda stressist, kuulata oma intuitsiooni, tõsta tuju ja manifesteerida kõike uut oma ellu. Uue energia tee on valmistatud eriliste vaimsete võimetega inimesed sotsiaaltöötajate juhendamisel. Retsepti on teemeister valinud puhastavad ja uuendavad taimed, mis aitavad luua aromaatset värskendust enda ümber ja tajuda uute mõtete ja tunnete sisenemist nii nina kaudu sisse hingates, kui suu kaudu sooja teed juues.

Kuidas puhastuse rituaali läbi viia?

1. Ettevalmistus

Kõige suurem mõju on puhastusrituaalil kaduneljapäeval (neljapäev enne kuu loomist), paar päeva enne või peale seda. Korista ära kõik ruumid, pane riided kappidesse, viska ära vana kola, mida enam ei vaja ja mis rõõmu ei paku, samuti mõranenud asjad, erit katkine peegel. Katkised asjad tasub korda teha, et nende katkine energia teie elu ei mõjutaks. Jälgige, et oleks tagatud vaba liikumine ruumis, voodi ja kapid nihutage nurkadest eemale. Jalgu jäävad toolid jm kergemad mööbliesemed võib viia välja, kui võimalik ja neile eraldi puhastus teha. Toiduained panna kinnistesse kappidesse. Vii loomad ajutiselt ruumidest välja, nemad tunnetavad neid energiavälju, mis puhastusega liikuma hakkavad ja võivad kartma hakata. Ava ruumis 2 vastastikku asetsevat akent, et tekitada suurem õhuvool, mis aitab vana energia välja tuulutada. Pane valmis vahendid rahuliku inspireeriva muusika mängimiseks ja tikud. Teekannu või tassi aseta 2 teelusikatäit teesegu, loputa veekeetja sisu ja vala sinna uus värske vesi. Eriti hea on kasutada allikavett, mida olete ise allikalt toonud.

2. Ruumi puhastamine

Viirukisuits sisaldab lendlevaid eeterlikke õlisid, mis aitab kokku koguda ruumi pinnale ja asjadesse ladestunud vaimsete sündmuste energiat ning seda lahtiste akende kaudu välja tuulutada

• Mõttes võid paluda viiruki suitsul koguda kokku kõik vana vaimne energia selles ruumis. Süüta viiruk tikuga ja käi selle suitsuga läbi kõik seinaääred ja nurgad. Hea tulemuse annab käega vastupäeva keerutamine suitsu sees, et suunata seda ruumi erinevatesse osadesse ja mööbliesemete peale. Võib kasutada ka sulgi või lehvikut.
• Lase viiruki suitsul hõljuda ruumis 1-3 minutit ja vajadusel ava rohkem aknaid, et see välja tuulutada. Piisava tuulutamise korral suitsuandurid tööle ei hakka. Puhasta selliselt kõik ruumid kodus, kontoris jm.

3. Mittevajalike vanade mõtete, tunnete ja mälestuste mahapesemine

• Pese lõhnatu või võimalikult kerge lõhnaga pesuvahendiga end duši all puhtaks kujutades ette, kuidas kõik üleliigne vana energia läheb koos pesuveega kanalisatsioonist alla. Kuivata pesust tulnud puhta rätikuga.
• Pane mängima rahulik inspireeriv ilma sõnadeta instrumentaalmuusika. Valmista veekeetjaga värske teevesi ja vala teetaimedele (2 teelusikatäit tassi kohta), kata kaane või väikse taldrikuga, et aroomid tees võimenduksid. Hea on enne keema minemist veekeetja välja lülitada, siis on tee maitsed ehedamad. 80°C on paras.
• Lase soe vesi vanni või kaussi. Hoolitse, et see oleks pisut kuum ja ei jahtuks liiga kiiresti. Vala puhastuse sool vette ja naudi!
• Rüüpa teekõrrest mõnusat teed, tunneta selle aroome ja maitseid. Mine koos teetassiga vanni. Taju, kuidas tee laeb Sind seest ja soola-magneesiumiga rikastatud vannivesi väljast.
• Sule silmad. Kui oled piisavalt lõõgastunud mõtle, missuguseid uusi elamusi või tundeid tahad oma ellu. Kujuta ette, et need on juba realiseerunud. Mis tunne see on?
• Kui on tekkinud piisavalt laetud või ka rammestunud tunne, tule vannist välja, kuivata rätikuga ja täna selles rituaalis osalenud taimi ja loodusjõudusid.

Komplektis on:

1) Kadaka puitviiruk eukalüptiga: 2) Vannisool: Himaalaja sool, magneesiumi helbed, kadaka eeterlik õli, jahvatatud münt ja kadakamarjad 3) Uue energia tee: külmkuivatatud astelpaju, jasmiiniõied, kaneel, rosmariin, piparmünt. 4) Lusikakujulise roostevabast metallist teekõrrega saab teesegu tõsta tassi ja sealt mugavalt otse juua, puru tassis.

Suitsutamine ehk fumigeerimine tähendab puhastamist pühade taimede suitsuga.

Ruumide esemete ja inimeste puhastamine suitsu abil – see on üks vanimaid meetodeid.

Seda kasutatakse nii energeetiliseks kui ka haigustest tervenemiseks, haigusetekitajatest puhastuseks, kahjurite peletamiseks ja lihtsalt meditatsioonile häälestamiseks.

Suitsurohi oli vanasti väga ihaldusväärne ja väärtuslik.

Paljudes tseremooniates ja rituaalides kasutatakse suitsurohtu tänapäevalgi.

Traditsiooniliselt põletatakse taime väikeses kuumakindlas kausis ja suitsu levitatakse sulega.Tehakse ka suitsuküünlaid.

“JUMALAD”armastavad meeldivaid lõhnu, tavaline ütlus Egiptuses. Samamoodi meeldivad lõhnad ka loodusvaimudele.

2 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PUHASTUSE RITUAALI komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga