Mesilasvaha küünal klaasis

7.00

Mesilasvaha küünal(naturaalne) klaasis

Saaremaa küünlamaagia

Suurem küünal.

Küünlad on valmistatud puhtast saaremaisest mesilasvahast, mis on mõnusa magusa meelõhnaga.
Taht on puuvillane ja lõhnaaineid ei ole lisatud. Küünalde valmistamisel on taaskasutatud vanu küünlatopsikuid ja purke.

Mesilasvaha küünla põletamisel vabanevad negatiivsed ioonid, mis tasakaalustavad õhku, parandades negatiivsete ja positiivsete ioonide suhet. Mida rohkem on sissehingatavas õhus negatiivseid ioone, seda paremini me ennast tunneme. Negatiivsed ioonid on looduslikud õhupuhastid, sidudes palju positiivselt laetud osakesi sisaldavaid saasteaineid, baktereid, viirusi, hallitust ja tolmu.

Mesilasvaha küünla põletamisel tekkivad negatiivsed ioonid stimuleerivad ajuripatsit, suurendades seeläbi loomingulisust, intuitsiooni ja looduslikul moel vaigistades meelt. Seega on mesilasvaha küünlad lisaks looduslikule ilule ka tervislikud.

 

  • Puhtast mesilasvahast tehtud küünal sobib hästi põletamiseks kaardipaneku ajal.Küünal süüdatakse tikkudega ja asetatakse kaardipanijast vasakule poole.Küünal tuleb alati kustutada tiku abil tahti lükates vedelasse vahasse (ei teki tossu ja hiljem küünalt lihtsam süüdata).Vahast küünlaid on soovituslik põletada 2 tundi korraga. Takistab valgumist ja koopasse vajumist

Põlemise aeg : 8-10h Soovitav kasutada kuumakindlat alust, sest mesilasvaha on põledes väga kuum.

3 laos

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mesilasvaha küünal klaasis”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga