Teraapiline küünal HUNT Kaitsja

9.99

Teraapiline küünal HUNT -Kaitsja

Põlemisaeg 45h, 190 g  Valmistaja Wiera Natural OÜ.

Spirituaalne küünal ”Hunt” sümboliseerib tugevat elu energiat ja teravat intelligentsust. Hunt aitab ellu viia uued ja kohati rasked eesmärgid, olgu see töö- või muu valdkond.

Küünal sisaldab männi, sandlipuu ja eukalüpti õlidesegu, mis on tasakaalustava ja õhku puhastava toimega. Kasutatakse kodude kui ka bürooruumi õhu puhastamiseks. Aroomilt metsane ja puidune, mis toob tuppa metsiku ja meeldivalt maheda metsalõhna.

Pakendivaba küünal ning puuvilla taht.

Küünla kasutamise meelespea:

Aseta küünal kuumakindlale alusele ning süüta küünal.  Põleta kuni pealispinna täieliku sulamiseni. Uuesti süüdates eemalda ALATI ärapõlenud tahi osa.

HUNT (Canis lupus) on looduse ravitseja. Ta on ka koduhoidja ja armastaja. Hunt liigub nii öösel kui ka päeval, üksikuna ja karjas. Ta aitab sul leida õige tee.

Hundi tarkus on lihtne – see mida teed, on see mida saad tagasi. Näit. kui valid hirmu, hirm tuleb tagasi, kui valid armastuse, tuleb armastus tagasi, kui valid teisi aidata, saad ise abi teistelt…

Harjuta, praktiseeri maailma tarkust. Tema kingitus sulle on saada tagasi see, mille oled andnud maailmale. Et saada see armastus, mida ihaldad – armasta end ja teisi, et saada see hinnang mida vajad – hinda iseennast ja teisi.

Tõelist hundikultust – jumaldavat austamist, nagu seda on esinenud mõne teise rahva (peamiselt loodusrahvaste) usundeis, pole Eestis olnud. Mujal on see esmalt lähtunud hundist kui tootemloomast1 koos kõige sellest tulenevaga – loomast, keda ei tapetud ja kelle liha ei söödud, keda on toidetud ja kellele ohvreid toodud, kellele on austust avaldatud nii looma eluajal kui ka pärast tema surma; loomast, kellelt on loodetud abi ja kaitset igas elujuhtumis kuni uskumiseni, et tal oli osa jumala abilisena inimese loomisel, pidades teda saadikuks jumala juurde, pühaks loomaks. Eestlaste rahvausund ei kõnele hundi pidamisest tootemloomaks. Ometi tuleb tunnistada, et tegemist on metsloomaga, kellest jutustav rahvapärimus on kõige mitmekülgsem ja rikkalikum, jättes varju teised metsloomad, sealhulgas karu. Küti- ja kalastajakultuuris polnud hundil kaugeltki niisugust tähtsust kui maaviljeluse ja karjakasvatusega tegeleva rahva puhul. Meile tuntud pärimused hundist on välja kasvanud suures osas karjakasvatuse pinnalt, sest pidevalt karja ohustavaid hunte tuli oma kariloomadest eemal hoida. Nii reaalsete vahendite kui maagiavõtetega – taigade ja loitsudega. Hunt oli meie esivanemate silmis vääramatu loodusjõud, kellega tuli igapäevaelus arvestada ja keda tuli ka respekteerida. Nii võibki eestlaste hundipärimustes täheldada ühe olulise osana nende tõrjemaagiat koos eluõiguse tunnustamisega. Tähelepanu väärib tõrjemaagiliste loitsude üldine suunitlus: loitsusõnades ei taotleta hundi füüsilist hävitamist, vaid tema suunamist eemale oma karjast, kusagile mujale – sohu, laande, murdma pigem puid ja kive.

Väekat nautimist!

 

10 in stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Teraapiline küünal HUNT Kaitsja”

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *