Kadaka käevõru lasuriidi ja Othila ruuniga

15.00

Kadaka käevõru Othila ruuniga
Saaremaa kadakamaagia
Tõenäoliselt tead juba, et kadaka puidust valmistatud ehted kannavad endas suurt väge.
Kadaka energia on maagiline, puhastav, kaitsev ja vaimselt tervendav. Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest. Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused, meelitades ligi head ja positiivset energiat.
Materjal: naturaalne kadakas, käevõrul on veniv kumm (võivad kanda nii mehed, lapsed kui naised)
Käevõru lõhnab väga hästi, kadakast eralduv eeterlikõli kaitseb kandjat viiruste eest!  Meie esivanemad valmistasid just kadakast toitude jaoks igasuguseid pütte-nõusid ning toidupaladele aluseid, lusikaid.

Othila ruuni tähendus

Othila ruun on seotud perekonna ja selle pärandiga. Tema välimus räägib meile edust ja isiklikust arengust, perekonna ja isikliku pärandiga seotud küllusest. See ütleb meile, et eesmärgid saavutatakse ning pingutused ja pühendumus kannavad varsti vilja.

Maine tähendus: pärandus, vara, pere, kohustused.

Vaimne tähendus: universaalsed tõed.

Lapis Lazuli ehk lasuriit
Omadused: sõprus, kaitse, suhtlemine, rahu, tarkus, vaimsus, valgustatus, meditatsioon, kanaldamine, selgeltnägemine, tervendus

Olen tarkuse, intellekti, sõpruse ja suhtluse kivi. Minu kuninglikud kõrgsageduslikud energiad abistavad sind vaimsel teekonnal, suurendavad isiklikku väge, teadlikkust ja vaimseid võimeid. Kannan endas võimsaid tervendusenergiaid, mis aitavad väga paljude vaevuste puhul.

OLE HOITUD JA KAITSTUD!

HEAD KADAKA AASTAT!

Laost otsas

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kadaka käevõru lasuriidi ja Othila ruuniga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga