Pihlaka väekee korall ja punane jaspis

66.00

Pihlaka väekee korall ja punane jaspis

Kee pikkus. 80cm

Saaremaa pihlakamaagia

Tõenäoliselt tead juba, et pihlaka puidust valmistatud ehted kannavad endas suurt väge.
Pihlaka energia on maagiline, õnnetoov ja kaitsev. Hoiab ära haigused ja kaitseb kaetamise, õnnetuste, negatiivse energia ja kurja silma eest!
Pihlakas on nõiapuu. Maja ümber kasvades pakub kaitset väljaspoolt tulevate mõjude eest, isegi piksetabamuse eest, tõrjub nõidust ja lihtsalt naabrite pahasoovlikkust. Samal põhjusel soovitan kanda kaasas pihlaoksakest või tema puidust või marjadest amuletti!

HARILIK PIHLAKAS (Sorbus aucuparia)

Planeet: Päike Element: Tuli Meesenergia kandja
· Maagilised omadused: kaitse, vaimsed võimed, tervendamine, ennustamine, loomingulisus, edu, transformatsioon
· Kaitseb negatiivsete välismõjude eest, marja varred on isegi pentagrammi kujuga
· Balanseerib intuitsiooni ja loogikat
· Äratab naises varjatud seksuaalsuse
· Puidust valmistatakse võlukeppe.
· Värvikas ja loominguline pihlaka puu on täis maagiat ja ühenduses unistuste ja fantaasia maailmaga. Ta on iidne kaitse ja transformatsiooni sümbol, see punaste marjadega puu on olnud kõrgema teadvuse ja sisemise ärkamise sümbol.
· Pihlaka puu kutsub neid kel on vaja tunda rohkem vabadust ja inspiratsiooni oma igapäeva elus. On aeg iseendalt küsida, mis paneb mind tundma inspireerituna? Pihlaka puu sõnum on sinu isiklik areng. On aeg suurendada oma sisemisi nägemusi ja kuulata oma sisehäält, mis juhib sind elama maagilist elu.
KORALL

Korall ei ole kristall, vaid kivistunud mereorganism, mille värvivalik varieerub valgest mustani, sinna vahele punast, roosat, sinist ja muid toone. Spirituaalses maailmas sümboliseerib ta armastust, seksuaalset veetlust ja viljakust.

Märksõnad: elujõud, elutarkus, intuitsioon, vere tugevus, naiste kaitsekivi, viljakus, seksuaalsus, hirmudest vabanemine, rändurite kaitsekivi, rasedate kaitsekivi, puhastaja, armastus, kirg, lisab veetlust, hoiab kurja silma eest.

PUNANE JASPIS

Omadused: eluenergia, maandus, stabiilsus, seksuaalsus, vastupidavus, tahtejõud, edu, usk, loovus, kundalini

Punase jaspisena loon stabiilsust ja tugeva maanduse. Ergutan elu- ja seksuaalenergia liikumist, annan vastupidavust ja jõudu. Võimas kaitsekivi negatiivsete energiate, ohtlike olukordade ning inimeste puhul, kui sa ei tunne end kindlalt ja turvaliselt. Suurendan tahtejõudu ja usku endasse.

Ole hoitud ja kaitstud! Väekat kandmist!

Laost otsas

Kategooriad: ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pihlaka väekee korall ja punane jaspis”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga