Pihlaka puitviiruk 5tk

4.00

Pihlaka puitviiruk 5tk

Saaremaa pihlakamaagia

HARILIK PIHLAKAS

Planeet: Päike Element: Tuli Meesenergia kandja

Värvikas ja loominguline pihlaka puu on täis maagiat ja ühenduses unistuste ja fantaasia maailmaga. Ta on iidne kaitse ja transformatsiooni sümbol, see punaste marjadega puu on olnud kõrgema teadvuse ja sisemise ärkamise sümbol.

Pihlaka puu kutsub neid kel on vaja tunda rohkem vabadust ja inspiratsuooni oma igapäeva elus. On aeg iseendalt küsida, mis paneb mind tundma inspireerituna?  Pihlaka puu sõnum on sinu isiklik areng. On aeg suurendada oma sisemisi nägemusi ja kuulata oma sisehäält, mis juhib sind elama maagilist elu.

 

  • Maagilised omadused: kaitse, vaimsed võimed, tervendamine, ennustamine, loomingulisus, edu, transformation
  • Kaitseb negatiivsete välismõjude eest, marja varred on isegi pentagrammi kujuga
  • Palanseerib intuitsiooni ja loogikat
  • isiklik areng
  • Puidust valmistatakse võlukeppe

 

Harilik pihlakas (Sorbus aucuparia)

Sõnum

Elu õppetunde on lihtne mõista. Tarkus: Ma näen oma elu ja kõike mis toimunud selgemast selgelt. Ma näen, mida ma näen. Ma näen, mida saan tagasi. See mida annad välja, selle saad ka tagasi. Pea meeles, sa annad maailmale oma usu, oma mõtted, oma tunded ja oma teod.

 

Suitsutamine on iidne puhastus tava. Suitsutamine tapab baktereid, vabastab negatiivseid ioone ja soodustab heaolu. Traditsooniliselt on seda kasutatud, et end tasakaalustada ning negatiivse eemale peletamiseks mõtetest, kehast ja hingest.

Suitsutamine on lugupidamise näitamine loodusele kõige eest, mis ta meile pakub. Aromaatset viirukit saab nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida see enda läheduses.

Kuidas pühad taimed ravivad? (Lendav Kotkas)
Tervendamiseks, s.t füüsiliseks, hingeliseks ja vaimseks puhastumiseks, õnnistamiseks, kaitsmiseks, tasakaalu taastamiseks ning hea aura loomiseks kasutame me nende suitsu. Suits “kleepub” negatiivse energia külge ja võtab selle endaga taevastesse avarustesse liikudes kaasa, kus see siis positiivseks energiaks muudetakse.

 

4 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pihlaka puitviiruk 5tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga