Kukesaba tossukimp

12.00

Kukesaba tossukimp/tõlvik 30cm

Saaremaa kukesabamaagia

HARILIK KUKESABA (Lythrum salicaria)

Planeet: Kuu    Element: Maa             Naisenergia kandja

  • Maagilised omadused. Rahu, kaitse, võtab ära hirmud
  • Aseta taim igasse toa nurka kodus, ta toob rahu ja taastab harmoonia
  • LOITS: Deemoneid ja rahutuid hingi võib juurega kontrollida, kui laulda järgnevaid sõnu püha pildi ees: Pisararohi, pisararohi Sa oled kaua ja palju nutnud, aga võitnud vähe. Et su pisarad ei uputaks avatud välja, ega su appihüüded kajaks üle sügava sinise mere. Hirmuta eemale deemonid ja nõiad! Kui nad ei allu sulle, uputa nad oma pisaratesse! Kui nad jooksevad su pilgu eest, viska nad kaljult alla või kaevu! Las mu sõnad olla kindlad ja tugevad sada aastat!
  • Harilik kukesaba (Lythrum salicaria) – kõigi ravimtaimede «ema» – müstiline Nutja Rohi, mis paneb kurjad nõiad ja deemonid nutma. Kristlik legend räägib, et see taim kasvas välja Ema Maria pisaratest, kui ta oma poega, Jeesust, leinas. Nutja Rohu juurest tehtud ristid olid populaarseks kaitsetalismaniks
  • Vene maapiirkondades – usuti, et selline rist kaitseb needuse, nõiduse, palaviku ja igasuguse kurja eest. Algaja taimetark saab ligibpääsu paljudele maagilistele taimedele, k.a. legendaarsele sõnajalaõiele (Perun Blossom), kui ta korjab esmalt kukesaba.
  • “Tarvinki Lihtsa Rahva Eneseravitsemine” (1884) ei soovita korjata ühtegi taime kukesabata (korjatuna ja kaasa võetuna): “muidu ei ole taimest mingit kasu”.
  • Sõlmitud kotike (kotike, mis seoti nööriga kinni kasutates maagilist sõlme), mis sisaldab kukesaba ja nõgese lehtede segu, vähendab hirmu ja aitab parandada enesekindlust.
  • Korja seda Kupala pööripäeva laupäeval (23.juulil) austades taime.
  • Märkus: USAs peavad mõned osariigid purpur kukesaba umbrohuks, mille seemneid ei või transportida ega mulda panna. Uuri kohalikke seadusi, kui kavatsed seda taime kasvatada ja ära viska ta seemneid minema!

 

Suitsutamine on iidne puhastustava. On teaduslikult tõestatud, et suitsutamine aitab tappa baktereid, vabastab negatiivseid ioone ning soodustab heaolu. Traditsiooniliselt on seda kasutatud, et end tasakaalustada ning negatiivse eemale peletamiseks mõtetest, kehast ja hingest.

Suitsutamine on lugupidamise näitamine loodusele kõige eest, mis ta meile pakub. Aromaatset viirukit saab nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida enda läheduses.

 

1 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kukesaba tossukimp”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga