Kinkekomplekt ARMASTUS

37.00

KINKEKOMPLEKT ARMASTUS
Komplekt sisaldab:
KADAKA PUITVIIRUK ROOSIGA
HARILIK KADAKAS (Juniperus communis)
Planeet: Marss Saturn Element: Tuli Meesenergia kandja
Maagilised omadused: puhastav, kaitsev, tervendab vaimselt, meeliülendav, manifesteerimine, valgustumine, sisemine nägemus, siirus, peatab needused, uued algused, stressist vabanemine.
Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest. Kasutatakse puhastuse ja õnnistamise rituaalides. Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused. Meelitab ligi head ja positiivset energiat. Sümboliseerib õnne ja kaitset
ROOS (Rosa)
Planet: Veenus Element: Vesi Naisenergia kandja
Maagilised omadused: armastus, kaitse, tervendus, rahulolu, õnn, kannatlikkus.Toob esile tingimusteta armastuse ja andmise, samuti sügavad tunded. Roos on armastuse, sensuaalsuse ja romantika sümbol. Tema lõhn loob heatahtliku, rahuliku, harmoonilise, sõbraliku ja toetava meeleolu. Aitab toime tulla kaotuse ja leinaga ning tervendab, annab jõudu ja julgust. Roosi viirukeid on kasutatud armastuse ja õnne ligimeelitamise, tugevdamise ja hoidmise rituaalide läbiviimisel, õnnistab kodu ja soodustab viljakust. Armastuse kristallide puhastamiseks ning põletamiseks magamistoas. Võib tuua prohvetlikke unenägusid. Roosi viirukil on ka puhastav, tervendav ja kergelt antiseptiline toime, temaga saab eemaldada ruumist halbu lõhnu, asendades need meeldiva roosi aroomiga.
-Suitsutamine on iidne puhastustava. Suitsutamine tapab baktereid, vabastab negatiivseid ioone ja soodustab heaolu. Traditsooniliselt on seda kasutatud, et end tasakaalustada ning negatiivse eemale peletamiseks mõtetest, kehast ja hingest.
Suitsutamine on lugupidamise näitamine loodusele kõige eest, mis ta meile pakub. Aromaatset viirukit saab nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida see enda läheduses
LAVENDLI EETERLIK ÕLI RULLIK 5ml
TÄHKLAVENDEL (Lavandula angustifolia)
100% puhas eeterlik õli, saadud aurdestillatsiooni teel.
Planeet: Merkuur Element: Õhk Meesenergia kandja
Päritolumaa on Prantsusmaa, pudelitesse villitud Saaremaal.
Maagilised omadused: kaitse, armastus, puhastus, kirg, rahu, uni, spirituaalsus.
Meelitab ligi armastust, raha, hingi ja vaimseid olendeidLavendel- mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt. Rahvameditsiinis on kasutatud peavalu korral, haavade ja põletushaavade raviks, päikesepõletuse ja erinevate nahaprobleeme leevendamiseks, vereringe ergutamiseks ja hingamisteede vaevuste korral, depressiooni vastane. On kasutatud ka putukaid tõrjuva vahendina ja ruumide lõhnastamiseks. Soodustab rahulikku ja sügavat und.
MESILASVAHA TEEKÜÜNAL 100% mesilasvaha, taaskasutatud küünlatops.
Mesilasvaha küünla põletamisel vabanevad negatiivsed ioonid, mis tasakaalustavad õhku, parandades negatiivsete ja positiivsete ioonide suhet. Mida rohkem on sissehingatavas õhus negatiivseid ioone, seda paremini me ennast tunneme. Negatiivsed ioonid on looduslikud õhupuhastid, sidudes palju positiivselt laetud osakesi sisaldavaid saasteaineid, baktereid, viirusi, hallitust ja tolmu. Seega on mesilasvaha küünlad lisaks looduslikule ilule ka tervislikud.
NB! Soovitav kasutada kuumakindlat alust või klaasi, sest mesilasvaha on põledes väga kuum.
KERAAMILINE ALUS valminud koostöös Skadi Ceramics OÜ-ga:
Saaremaal käsitööna valminud kuumakindel keraamiline alus puitviirukitele, viirukipirrudele, tossukimpudele ja suitsuküünaldele.
Kõik tooted on valminud loomulikult käsitööna.
TAIMEMAAGIAT, VALGUST ja ARMASTUST sinu ellu!

2 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kinkekomplekt ARMASTUS”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga