Kaitse sool/ vannishot koirohu ja kadakaga 40g

5.50

❤Kaitse sool / vannishot koirohu ja kadakaga 40g ❤

Kaitsemaagia soola, koirohu ja kadakaga

Koostisosad pakitud peenikese toru sisse, ühe korra ports erilise vanniskäigu tarbeks.

Kümble vannis kaitsemaagia esile kutsumiseks ja edendamiseks!
Ja lihtsalt on mõnus löögastuda. Sobib nii vanni kui ka ainult jalavanni ehk kaussi.

Koostisosad: Meresool, Himaalaja sool, Mg helbed,  koirohi, kadakas ja kadaka eeterlik õli.

Võta 4-5l kuuma vett kaussi jalgadele või lase vann vett täis, kui sul on vann olemas.
Lisa vette 35g kaitse soola, vannisoola
Lõõgastu 20-30 minutit!

Lõhnavat, maagiist  vannielamust ja head nautimist!❤

Lisaks vanni tegemisele, saab kaitse soola kasutada ka rituaalides!

Vanarahva tarkused: Maagilised ja kaitsvad rituaalid soolaga

 1. Meie esivanemad võtsid alati teele peotäie soola kaasa. Halbades kohtades visati soola üle vasaku õla, kuradile silma. Selleks, et kurjad jõud inimest kahjustada ei saaks.
 2. Hõbefooliumisse keeratud sool peidetakse kodus või tööl toanurkadesse ja need pakuvad kaitset, nii nagu kotinöörist tehtud kotikeses kaasas kantav sool kaitseb reisil haiguste, õnnetuste või muu halva eest.
 3. Meie esivanemad märkasid, et inimest on kõige lihtsam kaetada vestluse käigus. Inimene süveneb jutuajamisse ja ei märka enam, mis ümberringi toimub. Siinkohal siis kade inimene saabki ilusa jutu varjus oma musta teo sooritada. Venemaal pandi vestluse aja alati lahtine soolatoos lauale, sest sool kustutab kurjad mõtted ning need suunduvad allmaailma kaudu mõtete omaniku juurde tagasi.
 4. Kasutatakse ka soolast ringi, et luua kaitsvat kilpi. Võib puistata soolaringi ka kooli- ja reisikoti, mapi või töölaua ümber või ukselävele.
 5. Samamoodi nagu soola saab vana Aafrika kombe kohaselt laadida ka pipart ja teha pipra-soola põrandapesuvett. Soola peaks vees olema nii palju, et lõpuks see enam ei lahustu ja vajub põhja.
  Kui küürite või vett piserdate, looge endale väge andev lausumine, näiteks: “Maa sool, tule pipar, valvake mu kodu ja puhastage see kõigest halvast.”

Pese sellise veega põranad üle. Puhta veega võiksid põrandad alles järgmine päev üle pesta. Tee eelnevalt kindlasti kindlaks, kas su põrand kannatab kanget soolalahust.

Kui ei, raputa soola põrandale või pane topsikutega nurka. Alles 24 h möödudes kasuta tolmuimejat. Eelnevat loomulikult on vaja tolmuimejaga põrand võimalikult puhtaks saada.

 1. Veel üks toimiv puhastav rituaal. On hea, kui kuuma soolaga saaks läbi käia kõik majas või korteris olevad ruumid. Linnakorteris on soovitatav energeetilist puhastust teha igal nädalal. Kui majal või elanikul lasub needus või oht, tuleb rituaali korrata. Kui needus tõesti eksisteerib, annab sool sellest valjude paukudega märku.
 2. 7. Soola on kasutatud ka püha vee tegemisel, et tõrjuda kurja ja suurendada nii füüsilist jõudu kui ka viljakuse väge. Kui unenäod pole meeldivate killast või unetus kiusab, siis saab ka siin soolast abi. Kui oled sündinud Vähi-, Skorpioni-, Kalade-, Kaksikute-, Kaalude- või Veevalaja tähtkujus, lahustage 3 näpuotsatäit soola vees ning asetage soolvesi voodi peatsisse ja jalutsisse, põrandale. Jäär, Sõnn, Lõvi, Ambur, Kaljukits ja Neitsi panevad peatsisse ja jalutsisse lihtsalt kausikesed soolaga. Kasutatud sool tuleb hommikul minema visata. Rituaali peaks tegema vähemasti kolmel järjestikusel ööl.
 3. 8. Sool köögis. Lisades toidule soola, eriti suppidele ja kastmetele, rääkige ja mõelge ainult heast – teie mõtted salvestuvad toidu aurale! See aitab säilitada tervist ja jõudu ning tugevdab vaimu nii teil endil kui teie lähedastel
 4. 9. Lihtsam puhastusrituaal. Võtta sool ja panna keset elamist – keset korterit, keset maja. Puistata ennast kolm korda soolaga üle õla, lausudes sõnu “Soolaväljal ainult tuulel on voli. Ei midagi seal kasva, ei ohakas ei koirohi. Nii ka mulle vaesus ei kasva, et tule. Nii saagu.” Tehes seda rituaali tuleb jätta sool maha järgmise päevani, seda segamata ja põrandat pesemata.
 5. 10. Väga lihtsas raha ligitõmbamise noorkuu rituaalis kuhjatakse maagiliselt laetud sool keskel koonuseks, ümbritsetakse müntidega ja täidetakse kõik väega. Siis võtakse mündid ja jäetakse vabasse õhku kuupaistele, kuni kuu saab täis. Järgmisel päeval pärast täiskuud kulutatakse need teistele rõõmu valmistamiseks. Pärast rituaali lahustage sool pühas vees ja kallake voolavasse veekogusse, et energi läheks liikvele.
 6. 11. Kui soovid kutsumata külalise negatiivsest energiast vabaneda ja et ta sind enam ei tülitaks, osta neljapäeval soola ja inimese lahkudes puista seda ta jalajälgedesse või lävepakule.

NB! Kokku kogutud sool vii majast kaugele, mata maha või lase veega oma teed minna. Kasutatud soola võib lahustada vannivees, mida on varem üheksa korda ringi aetud, et panna energiad voolama.

 

4 laos

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaitse sool/ vannishot koirohu ja kadakaga 40g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga