Kadaka/pihlaka käevõru: roosa kvarts, mäekristall, must tamm

16.00

Kadaka/pihlaka käevõru: roosa kvarts, mäekristall, must tamm  19,5cm

Materjal: 100% pihlaka/kadaka puit, must tamm, erinevad kristallid. elastne kumm, valminud käsitööna.

Tõenäoliselt tead juba, et kadaka ja pihlaka puidust valmistatud ehted kannavad endas suurt väge.

🩷 Kadaka energia on maagiline, puhastav, kaitsev ja vaimselt tervendav. Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest. Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused, meelitades ligi head ja positiivset energiat.
Meie esivanemad valmistasid just kadakast toitude jaoks igasuguseid pütte-nõusid ning toidupaladele aluseid, lusikaid.

🩷 Pihlaka energia on maagiline, õnnetoov ja kaitsev. Hoiab ära haigused ja kaitseb kaetamise, õnnetuste, negatiivse energia ja kurja silma eest!

Pihlakas on nõiapuu. Maja ümber kasvades pakub kaitset väljastpoolt tulevate mõjude eest, isegi piksetabamuse eest, tõrjub nõidust ja lihtsalt naabrite pahasoovlikkust.

Samal põhjusel soovitan kanda kaasas pihlaoksakest või tema puidust või marjadest amuletti!

🩷 ROOSA KVARTS

Põhiomadused: armastus, harmoonia, suhted, südametervendus, eneseväärtustamine, lapsele, sensuaalsus, stress, hirmud, hingehaavad, manifesteerimine, kristallivesi, elektromagnetkiirgus

Roosa kvartsina olen peamine südamekeskuse ja armastusekivi. Olen puhta tingimusteta armastuse kristall, toon su ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Õpetan elama õnnelikult ja armastavalt läbi südame.

🩷MÄEKRISTALL
Põhiomadused: aurapuhastus, tervendus, vaimne areng, kaitse, isiklik vägi, elujõud, energia, tasakaal, selgus, meditatsioon, elektromagnetkiirgus, kristallivesi

Meister. Nii mind kutsutakse. Mäekristallina puhastan ja tasakaalustan kogu energiavälja täiuslikku seisundisse – ühendan vaimse füüsilisega. Ennetan haigusi, toimin hingetervendajana ja häälestan kõrgemale juhatusele.

 

🩷 Ole hoitud ja kaitstud! 🩷

1 laos

Kategooriad: ,

Lisainfo

Materjal

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kadaka/pihlaka käevõru: roosa kvarts, mäekristall, must tamm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga