Kunksmoori ja Metsamoori taimemaagia

27.00

Saare Kunksmoori ja Metsamoori taimemaagia kinkekomplet

See maagiline ja imeline komplekt koosneb:

*Taimede sõnumid Metsamoorilt, kaardipakk sisaldab 50 erinevat taimekaarti ja nende sõnumeid. Saad vaadata kaardilt kuidas taim võib mõjutada sinu organismi, kuidas saaksid taime abil end ise tervendada.
Taimekaartide abil saad alateadvuse kaudu vastuseid küsimustele enda ja oma lähedaste kohta. Meie oma põhjamaised taimed annavad Sulle vihjeid-kuhu minna, mida teha ja kuidas teha, kellega teha jne.Nende taimekaartide abil lähened taimemaailmale läbi tunnete, meelte, sümbolite ning nii saad taime abil vaadata enda sisemusse. See on just kui sinu ja taime tumm kahekõne. Taime sõnumid mõjuvad enesesisendustena, mõtete juhtijana. Me vajame loodust selleks, et vaadata peeglisse ja aru saada iseendast. Kui seda mõistad ja tajuda suudad, muutub elu huvitavamaks ja sa tead, kust probleemi või haiguse korral abi saada.

* Kunksmoori armastuse seep 80g
Koostis: kookosrasv, oliiviõli, riitsinusõli, lavendli, kaneeli ja geraaniumi eeterlikud õlid, viinamarjakestad, lavendel ja kibuvits. BB: 12/2023

*Kadaka puitviiruk roosidega
Kadaka energia on maagiline, puhastav, kaitsev ja tervendav vaimselt. Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest. Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused, meelitades ligi head ja positiivset energiat.
Roos on eelkõige armastuse, sensuaalsuse ja romantika sümbol.

Viirukit kasutatakse enamasti energiate puhastamiseks, aga ka meeleolu loomiseks, samuti erinevates rituaalides. Igal taimel on oma energeetika, mis viirukisuitsu toimele omal moel kaasa aitab. Põlev viiruk tuleb asetada eemale süttivatest materjalidest, seda ei tohi jätta järelvalveta ega väikeste laste käeulatusse. Suitsutamine on iidne puhastus tava. Suitsutamine tapab baktereid, vabastab negatiivseid ioone ja soodustab heaolu.

Traditsooniliselt on seda kasutatud, et end tasakaalustada ning negatiivse eemale peletamiseks mõtetest, kehast ja hingest. Suitsutamine on lugupidamise näitamine loodusele kõige eest, mis ta meile pakub. Aromaatset viirukit saab nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida see enda läheduses.

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kunksmoori ja Metsamoori taimemaagia”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga