Rituaali komplekt – KÜLLUS

33.00

Rituaali komplekt – KÜLLUS: Rahaseep +rahaküünal + tossukimp

Avab rahavood, tõmbab ligi tegevusi ja sündmusi, mis on seotud raha juurdevooluga. Tulevad uued kasumlikud projektid, rahakad kliendid ja palju muud! Suureneb küllusetunne ja võime raha vastu võtta.

Kombineerides rahaseebi, rahaküünla ja rahatossukimbu ühte võimsasse taimemaagial põhinevasse rituaali, on palju lihtsam hakata küllust tajuma ja ligitõmbama nii mõtetes kui tunnetes, kui püüdes hoiakuid muuta intellektuaalsel või ratsionaalsel tasandil. Raha on maailmas piiramatult ja see voolab erinevates suundades. Raharituaal aitab Sul lubada rahal voolata Sinu suunas ja seda vastu võtta. Sarnaselt nagu Sa võtad vastu energiat toidust ja samamoodi nagu Sa taastad energiat magades.

 

Kunksmoori RAHASEEP 80-90g
*Raha ligi meelitamiseks pese selle seebiga iga päev käsi või kasuta seepi enne rahaga seotud rituaale!
Koostis:.oliiviõli, kookosrasv, kastoorõli, patchuli, nelgi, kaneeli, salvei eeterlikud õlid, basiilik, nelk, kaneel, mänd, must münt.
Mündi lehte võiks kanda rahakoti vahel, nagu taime nimi juba ütleb MÜNT, meelitab see ligi küllust.

Mündi tossukimp

MÜNT (Mentha aquatica)        Planeet: Merkuur/Veenus    Element: Õhk Mees ja naisenergia kandja

  • Maagilised omadused: kaitse, raha , tervendus, eksorsism, armastus, reisimine, unenäod
  • Sobib ideaalselt päikseloojangu viirukiks Aitab rituaalsetes toimingutes ühenduda Universaalse jumaliku meesenergiaga
  • Piparmünt (Mentha × piperita) Tugev, aromaatne münt meheliku energiaga. Hea kasutada: puhastamiseks, reisimiseks, loitsudes ja unes tuleviku ette nägemiseks.
  • Rohemünt (Mentha spicata) pehme ja rahustav münt naiseliku energiaga. Ta suurendab vaimseid võimeid ja kaitseb magades.
  • Õunmünt (Mentha suaveolens) on magusa õuna aroomiga, teda on hea põrandale puistata, peale astudes vabaneb lõhn, kasutatakse tõrjeks kappides ja sahvris.

Suitsutamine on iidne puhastustava. On teaduslikult tõestatud, et suitsutamine aitab tappa baktereid, vabastab negatiivseid ioone ning soodustab heaolu. Traditsiooniliselt on seda kasutatud, et end tasakaalustada ning negatiivse eemale peletamiseks mõtetest, kehast ja hingest.

Suitsutamine on lugupidamise näitamine loodusele kõige eest, mis ta meile pakub. Aromaatset viirukit saab nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida enda läheduses.

 

Külluse küünal – Kullaketrajad  Valmistaja: Kuumoorid OÜ

Sojavahast (pärit Euroopast) 100 % Vegan100 % JulmusevabadLõhnastatud eeterlike õlidega  Käsitööna valminud Ehtsate kristallidega  Glitter/sädeluspulber biolagunevTaimed on valitud vastavalt teemale

  Valmistatud hoole ja armastusegaPõlemisaeg ca. 30 h

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Kullaketrajad” on loodud külluse suurendamiseks ja jõukuse kasvatamiseks. Kuld meelitab kulda ja kus on, sinna tuleb juurde.
Just seda viimast lauset mantrana korrates lisasime meie kristallidega küünlale püriiti, mida vahel ka kassikullaks kutsutakse, sest selle müstilise kivi kullasära meelitab jõukust ja küllust ligi nagu magnet.
Peale selle kaunistab küünalt ka teine armastatud jõukusekivi roheline aventuriin, mis on eriti hea abimees siis, kui meie endi peades pesitseb mõni küllust pärssiv uskumus, sest aventuriin aitab meil näha läbi meie salajasimadki eelarvamused. Sammalahhaat, nagu kõik ahhaadid, on kaitsev, maandav ja kinnistav, luues hea pinnase küllusesädemete püsimajäämist toetama.
Väetaimedest lisasime küünlale vürtsi ja kaneeli, mida on ammustest aegadest jõukuse ja heaoluga seotud, saialille, mis lisab päikeselise helduse noodi ning loorberilehe, mida samuti jõukusemaagiga seostatakse.
Eeterlikest õlidest on küünlas esindatud ideid äratav ja pead selgeks lööv rosmariin ning müstilisi sügavusi avav patšuli.
Lõhnaküünla säravroheline toon on inspireeritud kõikeandvast emakesest loodusest, kel küllusest ja heldusest iial puudu ei ole.

Eeterlikud õlid: rosmariin ja patšuli
Kivid: püriit, roheline aventuriin ja sammalahhaat
Taimed: loorberi leht, kaneel, vürts ja saialill

Loomelugu: algsed kullaketrajad olid kolm õde Friedrich Reinhold Kreutzwaldi samanimelises kunstmuinasjutus, kus nende ülesandeks oli mitte just kõige meeldivamale nõiamoorile kuldlõnga ketramine. Aga lõpp hea, kõik hea – saabus ärgas noormees ning pärast seiklusi ja heitlusi said neiud vabaks ning küllus läks ilma head tegema. Just sellest oma töö ja armastuse viljade nautimise võimalusest on inspireeritud ka meie küünal.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutam hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.
Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.

Hea nipp! Võta küünlalt loorberileht, pane sinna kirja oma külluse või ka mõni muu soov ning seejärel põleta leht koos sooviga ära – nii oled universumile oma tellimuse sisse andnud.

Lisanipp! Kanna püriiti rahakotis – see meelitab sinna raha juurde.

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatus

Soovime küllust sinu ellu!

2 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rituaali komplekt – KÜLLUS”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga