Pihlaka käevõru merevaiguga

18.00

Pihlaka puidust käevõru merevaiguga

Saaremaa pihlakamaagia

Materjal: 100% pihlaka puit

Tõenäoliselt tead juba, et pihlaka puidust valmistatud ehted kannavad endas suurt väge.

Pihlaka energia on maagiline, õnnetoov ja kaitsev. Hoiab ära haigused ja kaitseb kaetamise, õnnetuste, negatiivse energia ja kurja silma eest!

Pihlakas on nõiapuu. Maja ümber kasvades pakub kaitset väljastpoolt tulevate mõjude eest, isegi piksetabamuse eest, tõrjub nõidust ja lihtsalt naabrite pahasoovlikkust.

Samal põhjusel soovitan kanda kaasas pihlaoksakest või tema puidust või marjadest amuletti!

 

HARILIK PIHLAKAS  (Sorbus aucuparia)

Planeet: Päike Element: Tuli   Meesenergia kandja

  • Maagilised omadused: kaitse, vaimsed võimed, tervendamine, ennustamine, loomingulisus, edu, transformatioon
  • Kaitseb negatiivsete välismõjude eest, marja varred on isegi pentagrammi kujuga
  • Balanseerib intuitsiooni ja loogikat
  • Puidust valmistatakse võlukeppe.
  • Värvikas ja loominguline pihlaka puu on täis maagiat ja ühenduses unistuste ja fantaasia maailmaga. Ta on iidne kaitse ja transformatsiooni sümbol, see punaste marjadega puu on olnud kõrgema teadvuse ja sisemise ärkamise sümbol.
  • Pihlaka puu kutsub neid kel on vaja tunda rohkem vabadust ja inspiratsiooni oma igapäeva elus. On aeg iseendalt küsida, mis paneb mind tundma inspireerituna?  Pihlaka puu sõnum on sinu isiklik areng. On aeg suurendada oma sisemisi nägemusi ja kuulata oma sisehäält, mis juhib sind elama maagilist elu.

 

MEREVAIK

Merevaiku on läbi aegade peetud Balti mere ehteks ja rikkuseks. Merevaik on taimse päritoluga okaspuude kõvastunud vaik.

 

Põhiomadused: ilu, õnn, armastus, tervenemine, kaitse, tugevus, pinged
Merevaiguna olen sensuaalne, maagiline ja magnetiline kivi, suurendades sinus ilu ja üldist ligitõmbavust. Kiirgan soojust, aitan ligi meelitada armastust ja nauditavaid tegevusi. Loodusliku antibiootikumina olen võimas tervenduskivi. Toetan viljakust, seksuaalsust ja pikaealisust.
Energeetilised omadused
Merevaiguna tasakaalustan emotsioone, turgutan keha ja puhastan meelt. Minu elektrilised omadused meelitavad ligi head õnne ja armastust. Olen väga hea pingete ja negatiivsete tunnete vabastaja, toetades stressi ja depressiooni korral. Mu tugevad kaitseomadused toetavad sind psüühiliste rünnakute ja negatiivsete energiate eest.
Toon oma soojad päikselised energiad ka sinusse, mis aitavad suurendada üldist energiataset ja elujõudu. Eriti hea on mind kanda siis, kui su tervis vajab turgutamist või taastud haigusest.
Julgustan sind otsuste tegemisel, suuurendan loovat eneseväljendust ja sisemist tarkust. Aitan väljenduda annetel ja võimetel, et tuua oma ellu suuremat jõukust.
Olen väga sobiv ka lastele.
Füüsilised vaevused: looduslik antibiootikum, haigusest või vigastusest taastumine, kudede taastamine, haavade paranemine, depressioon, stress, kurguhaigused, seedmise ergutamine, liigesevalud, maks, põis, sapipõis, põrn, neerud, impotentsus, viljakus, rasedus
Energiakeskused: päikesepõimik merevaik
Sodiaagimärk: Lõvi, Veevalaja, Vähk
Planeet: Päike
Element: tuli, Akasha
Värv: oranzh, kollane
Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.
Mineraal
Tegelikult ei ole merevaik kivim, vaid okaspuude kivistunud vaik ehk kivistis. Sageli sisaldab see looduse osakesi: putukaid ja taimi, mis miljoneid aastaid tagasi kleepuvasse vaiku kinnitusid.
Päritolumaad: Venemaa, Poola, Saksamaa, Inglismaa, Itaalia.
Huvitavat
Merevaigust ehteid on leitud juba 8000. a eKr Põhja-Euroopa haudadest.
Merevaigust kaelakeesid kasutati maagias ja rituaalidel, kuna usuti et see on tõhus kaitsja ja amulett negatiivse maagia vastu.
Klassikalisel ajastul pidasid Ürgema kummardajad merevaiku pühaks, sest uskusid, et see sisaldab elu ennast – kõik mis paneb liikuma.
Merevaiku on läbi aegade seostatud aja, tsüklite ja pikaajalisusega. Et seda peetakse elavaks aineks, on see seotud ka Akashaga, mis on viies element, mis valitseb ja ühendab kokku maa, õhu, tule ja vee elemendid ja kon audselt nende allikaks. Akasha sümboliseerib elu ja elusolendeid: loomi, taimi, inimesi

 

Ole hoitud ja kaitstud!

3 laos

Kategooria:

Lisainfo

Materjal

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pihlaka käevõru merevaiguga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga