Kurja silma vastu programmküünal

9.00

👁Kurja silma vastu programmküünal

100% mesilasvahast põimikküünal taimedega 100% mesilasvahast valmistatud põimik käsitööküünal, millesse on lisatud küüslauku, koirohtu ning naistepuna, millede koosmõju puhastab efektiivselt inimese välja ja teda ümbritseva ruumi kõigest negatiivsest ning kahjulikust, kaasa arvatud erinevad needusevormid saates selle kõik tagasi sinna, kuskohast see on tulnud või kelle käeläbi alguse saanud. Kuu: soovitatav põletada vahemikus täiskuu–vanakuu. Eriti hea on kaduneljapäev.
Peale küünla põletamist on hea hõõruda end soolaga ja käia dušši all.

Küünal koosneb kolmest käsitsi põimitud vahaküünlast. Selliselt moodustab selgem energiavoog, kolm iseseisvat tahti tugevdavad omakorda rituaali ja loitsu võimsust. Küünlas sisalduvad taimed loovad ja võimendavad valmistamisel lisatud ja eellaetud energiaid.

Programmküünal lastakse alati põleda lõpuni. Mitte mingil juhul ärge kustutage küünalt puhudes!!! Parimaks tulemuseks tuleb küünla põlemise ajal viibida küünla kõrval, jälgida küünlaleeki ja keskenduda soovitud tulemusele. Maagilisel eesmärgil süüta küünal alati tikkudega.

⚠️Maagiaküünlad on ettearvamatud, ära kunagi jäta neid järelvalveta! ⚠️ Kasutamiseks ainult maagilisel eesmärgil.

Laost otsas

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kurja silma vastu programmküünal”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga