Kinkekomplekt LAVENDEL

27.00

KINKEKOMPLEKT LAVENDEL
Komplekt sisaldab 3 toodet:
KADAKA PUITVIIRUK LAVENDLIGA
HARILIK KADAKAS (Juniperus communis)
Planeet: Marss Saturn Element: Tuli Meesenergia kandja
Maagilised omadused: puhastav, kaitsev, tervendab vaimselt, meeliülendav, manifesteerimine, valgustumine, sisemine nägemus, siirus, peatab needused, uued algused, stressist vabanemine.
Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest. Kasutatakse puhastuse ja õnnistamise rituaalides. Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused. Meelitab ligi head ja positiivset energiat. Sümboliseerib õnne ja kaitset
-Suitsutamine on iidne puhastustava. Suitsutamine tapab baktereid, vabastab negatiivseid ioone ja soodustab heaolu. Traditsooniliselt on seda kasutatud, et end tasakaalustada ning negatiivse eemale peletamiseks mõtetest, kehast ja hingest.
Suitsutamine on lugupidamise näitamine loodusele kõige eest, mis ta meile pakub. Aromaatset viirukit saab nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida see enda läheduses
LAVENDLI EETERLIK ÕLI RULLIK 10ml
TÄHKLAVENDEL (Lavandula angustifolia)
100% puhas eeterlik õli, saadud aurdestillatsiooni teel.
Planeet: Merkuur Element: Õhk Meesenergia kandja
Päritolumaa on Prantsusmaa, pudelitesse villitud Saaremaal.
Maagilised omadused: kaitse, armastus, puhastus, kirg, rahu, uni, spirituaalsus.
Meelitab ligi armastust, raha, hingi ja vaimseid olendeidLavendel- mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt. Rahvameditsiinis on kasutatud peavalu korral, haavade ja põletushaavade raviks, päikesepõletuse ja erinevate nahaprobleeme leevendamiseks, vereringe ergutamiseks ja hingamisteede vaevuste korral, depressiooni vastane. On kasutatud ka putukaid tõrjuva vahendina ja ruumide lõhnastamiseks. Soodustab rahulikku ja sügavat und.
KERAAMILINE ALUS valminud koostöös Skadi Ceramics OÜ-ga:
Saaremaal käsitööna valminud kuumakindel keraamiline alus puitviirukitele, viirukipirrudele, tossukimpudele ja suitsuküünaldele.
Kõik tooted on valminud loomulikult käsitööna.
TAIMEMAAGIAT, VALGUST ja ARMASTUST sinu ellu!

2 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kinkekomplekt LAVENDEL”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga