Kadaka käevõru merevaiguga

18.00

Kadaka käevõru merevaiguga
Saaremaa kadakamaagia

Tõenäoliselt tead juba, et kadaka puidust valmistatud ehted kannavad endas suurt väge.
Kadaka energia on maagiline, puhastav, kaitsev ja vaimselt tervendav. Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest. Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused, meelitades ligi head ja positiivset energiat.

Materjal: naturaalne kadakas, käevõrul on veniv kumm (võivad kanda nii mehed, lapsed kui naised)
Käevõru lõhnab väga hästi, kadakast eralduv eeterlik õli kaitseb kandjat viiruste eest!

Meie esivanemad valmistasid just kadakast toitude jaoks igasuguseid pütte-nõusid ning toidupaladele aluseid, lusikaid.

 

Merevaik
Põhiomadused: ilu, õnn, armastus, tervenemine, kaitse, tugevus, pinged
Merevaiguna olen sensuaalne, maagiline ja magnetiline kivi, suurendades sinus ilu ja üldist ligitõmbavust. Kiirgan soojust, aitan ligi meelitada armastust ja nauditavaid tegevusi. Loodusliku antibiootikumina olen võimas tervenduskivi. Toetan viljakust, seksuaalsust ja pikaealisust.
Energeetilised omadused
Merevaiguna tasakaalustan emotsioone, turgutan keha ja puhastan meelt. Minu elektrilised omadused meelitavad ligi head õnne ja armastust. Olen väga hea pingete ja negatiivsete tunnete vabastaja, toetades stressi ja depressiooni korral. Mu tugevad kaitseomadused toetavad sind psüühiliste rünnakute ja negatiivsete energiate eest.
Toon oma soojad päikselised energiad ka sinusse, mis aitavad suurendada üldist energiataset ja elujõudu. Eriti hea on mind kanda siis, kui su tervis vajab turgutamist või taastud haigusest.
Julgustan sind otsuste tegemisel, suuurendan loovat eneseväljendust ja sisemist tarkust. Aitan väljenduda annetel ja võimetel, et tuua oma ellu suuremat jõukust.
Olen väga sobiv ka lastele.
Füüsilised vaevused: looduslik antibiootikum, haigusest või vigastusest taastumine, kudede taastamine, haavade paranemine, depressioon, stress, kurguhaigused, seedmise ergutamine, liigesevalud, maks, põis, sapipõis, põrn, neerud, impotentsus, viljakus, rasedus
Energiakeskused: päikesepõimik merevaik
Sodiaagimärk: Lõvi, Veevalaja, Vähk
Planeet: Päike
Element: tuli, Akasha
Värv: oranzh, kollane
Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.
Mineraal
Tegelikult ei ole merevaik kivim, vaid okaspuude kivistunud vaik ehk kivistis. Sageli sisaldab see looduse osakesi: putukaid ja taimi, mis miljoneid aastaid tagasi kleepuvasse vaiku kinnitusid.
Päritolumaad: Venemaa, Poola, Saksamaa, Inglismaa, Itaalia.
Huvitavat
Merevaigust ehteid on leitud juba 8000. a eKr Põhja-Euroopa haudadest.
Merevaigust kaelakeesid kasutati maagias ja rituaalidel, kuna usuti et see on tõhus kaitsja ja amulett negatiivse maagia vastu.
Klassikalisel ajastul pidasid Ürgema kummardajad merevaiku pühaks, sest uskusid, et see sisaldab elu ennast – kõik mis paneb liikuma.
Merevaiku on läbi aegade seostatud aja, tsüklite ja pikaajalisusega. Et seda peetakse elavaks aineks, on see seotud ka Akashaga, mis on viies element, mis valitseb ja ühendab kokku maa, õhu, tule ja vee elemendid ja kon audselt nende allikaks. Akasha sümboliseerib elu ja elusolendeid: loomi, taimi, inimesi.

OLE HOITUD JA KAITSTUD!

3 laos

Kategooria:

Lisainfo

Materjal

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kadaka käevõru merevaiguga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga