JÕUD JA ÕRNUS-Hingeehe

69.00

JÕUD JA ÕRNUS kinkekarbis

Mees- ja naisenergiat tasakaalustav hingeehe.
Komplektis on kaelakee ja käevõru.
Tamm, mäekristall, roosa kvarts, ametüst.
Kee pikkus koos ripatsiga 34,5 cm. Venival tamiilil, ilma kinnituseta.
TAMM kingib külluse, rikkuse, viljakuse ja kaitse ning äratab selgeltnägija võimeid.
Tamm on võimas puu, mis sümboliseerib tohutut elujõudu, pikaealisust. See puu on seotud jumal Perunaga. Tamme loetakse doonorpuuks: kui olla tammega otseses kontaktis, saab palju eluenergiat. Ei tohi unustada, et ta on tugev ja kindel ja ka jõuline puu. Tema aura võib mõjuda võimsalt ja seda võtavad vastu ainult terved inimesed. Suhtlemine tammega laeb inimest, aktiveerides tema enda energia, ja rahustab hinge
Kui inimene on loonud tammega kontakti, annab puu hästi palju, ta võib õnnistada kuni viis põlvkonda ette.
Tammel on võime edastada teavet suurte vahemaade taha. Tammele meeldivad tugevad, jõulised, otsustuskindlad ja energilised inimesed. Ta ei kannata haletsemist. Tamm sümboliseerib pikka kooselu. Ta on soovide puu, mis on nagu jumalikkuse kohalolek.
Anu Pahka
ROOSA KVARTSI omadused võivad tervendada, parandada ja avada teie südant. Roosa kvartsi emotsionaalne paranemine tuleneb sellest, et see võimaldab lahti lasta mürgistest energiatest ja emotsioonidest, mis on kinni jäänud. Roosa kvartsi raviomadused kasutavad tingimusteta armastuse energiat, et viia teadvus kõrgemale tasemele. Selle kõrged sagedused aitavad läheneda kõikidele olukordadele armastavamast ja lahkemast vaatenurgast, mis hõlbustab ja toetab sideme tugevdamist kaaslasega.
Tingimusteta armastuse kivi aitab suurendada lahkuse, kaastunde ja mõistmise potentsiaali. Põhimõtteliselt oleme võimelised armastust andma ja vastu võtma ning roosa kvarts süvendab sidet selle osaga iseendast. Kui asjaolud või muud tegurid viivad tasakaalust välja, võib roosa kvartsi energia tuua tagasi südamesse, oma olemuse tuuma. Ja kui ühendada see armastuse ja valguse ruumiga, võib kõike juhtuda.
AMETÜSTI omadused on sügavalt seotud kolmanda silma tšakraga, vaimsuse ja intuitsiooni keskpunktiga ning kroontšakraga.
Ametüsti omadused aitavad lõõgastada vaimu ja keha. See rahustav toime võib suunata naasma tasakaaluseisundisse, isegi kui rahu häirivad välised tegurid. Ametüst puhastab energiavälja soovimatust energiast, et ühenduda oma sisemise rahuga ja jätta ülejäänu seljataha.
MÄEKRISTALL on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi. Olles ülim ravitseja, aitab mäekristall ükskõik millisest haigusseisundist kiiremini vabaneda. Mäekristalli toimel muututakse seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikemaks ja oma kaasinimeste suhtes tähelepanelikumaks. Soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja kõikide suhete selginemist. Mäekristalli peetakse meisterkiviks, mis on suurepäraseks abiliseks kõikide elujuhtumite ja probleemide korral. Vanade uskumuste järgi kingiti väiksele lapsele alati üks mäekristall, et aidata tema soovidel ja ambitsioonidel täituda.

 

 

OLE HOITUD JA KAITSTUD!

Laost otsas

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “JÕUD JA ÕRNUS-Hingeehe”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga