Jalaka puidust helmed 100tk ISETEGIJALE

25.00

Jalaka puidust helmed 10-12mm, 100tk

Saaremaa jalaka maagia

HARILIK JALAKAS (Ulmus glabra)

Planeet: Merkuur, Saturn   Element: õhk, vesi   Naisenergia kandja

Hinnatud puit, kasutatakse masinaosades, mööblitööstuses. Jalaka puit on paindlik ja vastupidav, ei mädane märjana.

 

  • Maagilised omadused: Kaitse, armastus, tervendamine, tarkus, viljakus, vastupidavus, jõud, edu, ennustamine ja selgeltnägemine.
  • Teine ​​tähendus on vajadus anda teed ja lasta loodusel kulgeda oma rada, ohverda selle nimel, mis sul on ja mis saaks olla.

  • Jalakas seisab allilma sissepääsu juures, kui ühendus elavate ja surnute vahel. See, mis sulle tuleb, on taeva poolt õnnistatud. Võib juhtuda, et kõik, mida pead tegema on oodata ja uskuda loodusesse.

  • Kreeka mütoloogias päästis kangelane Orpheus allilmast oma armastatud naise Eurydice, võludes seal kõiki oma harfimuusikaga. Seejärel tegi ta pausi, et esitada talle armastuslaulu ja sinna tekkis väidetavalt esimene jalakasalu.

  • Keldi mütoloogias seostati jalakapuid allilmaga. Neil oli eriline side haldjarahvaga, kes valvasid matmiskünkaid, nende surnuid ja nendega seotud läbipääsu allmaailma.

  • Hoolimata jalaka seostest surma ja allilmaga, otsisid inimesed abi ja ravimeid tema poole pöördudes. Sisemist koort näriti või keedeti likööriks külmetuse ja kurguhaiguste raviks, keedetud koort kasutati ka põletushaavade raviks.

 

OLE HOITUD JA KAITSTUD!

3 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jalaka puidust helmed 100tk ISETEGIJALE”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga