Edu programmküünal

8.80

Edu programmküünal -Mesilasvahast põimikküünal taimedega

100% mesilasvahast põimikküünal taimedega “Edu” 100% mesilasvahast valmistatud käsitööküünal, millesse on lisatud loorberit, aloe seemneid, harilikku pimendipuud ning saialille, millede koosmõju võimendab ja kiirendab kasumlikke ja positiivseid protsesse, klientide lisandumist, kerkimist karjääriredelil ning edu erinevate äriliste eesmärkide saavutamisel.

Küünal koosneb kolmest käsitsi põimitud vahaküünlast. Selliselt moodustab selgem energiavoog, kolm iseseisvat tahti tugevdavad omakorda rituaali ja loitsu võimsust. Küünlas sisalduvad taimed loovad ja võimendavad valmistamisel lisatud ja eellaetud energiaid.

Programmküünal lastakse alati põleda lõpuni. Mitte mingil juhul ärge kustutage küünalt puhudes!!! Parimaks tulemuseks tuleb küünla põlemise ajal viibida küünla kõrval, jälgida küünlaleeki ja keskenduda soovitud tulemusele. Maagilisel eesmärgil süüta küünal alati tikkudega.

Põlemisaeg umbes 1 tund.
Põleb kõrge leegiga ja särisedes ning praksudes, mistõttu tuleb järgida tuleohutusnõudeid ning on mõeldud kasutamiseks VAID esoteerilis-rituaalsetel eesmärkidel.

⚠️Maagiaküünlad on ettearvamatud, ära kunagi jäta neid järelvalveta! ⚠️ Kasutamiseks ainult maagilisel eesmärgil.

Laost otsas

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Edu programmküünal”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga